• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сьогодення дошкільного закладу

Дошкільний навчальний заклад №9 засновано 20 листопала 1985 року.

У закладі функціонує 11 вікових груп, з загальною чисельністю понад 200 дошкільнят. Забезпечують повноцінне навчання і виховання 23 вихователі, 3 музичних керівники, інструктор фізкультури, вчитель іноземної мови, соціально – педагогічна та медична служби.

За час свого існування дошкільний заклад брав участь у районних і обласних конкурсах, неодноразово займав призові місця, нагороджений грамотами і дипломами:

‐ 2002,2004,2006,2007 рр.- грамота за І і ІІ місця у районному конкурсі зимових композицій «Замість ялинки, - зимовий букет».

‐ 2006 р. – грамота за ІІ місце у районному огляді Всеукраїнського конкурсу «Кращий дошкільний заклад».

‐ 2007 р. – грамота відділу освіти Чортківської райдержадміністрації за ІІ місце у районному конкурсі «Обличчя дошкільної освіти» у номінації «Вихователь, яким пишається садок».

‐ 2008 р. – грамота за І місце у районному конкурсі «Обличчя дошкільної освіти» у номінації «Фізкультурно – оздоровча робота у ДНЗ».

‐ 2009 р. – грамота за ІІ місце у районному конкурсі «Обличчя дошкільної освіти» у номінації «Запорука успіху – взаємодія з батьками».

Очолює заклад досвідчений педагог з 30 –ти річним стажем роботи Галина Іванівна Плецан, спеціаліст вищої категорії за спеціальністю викладач педагогіки і дошкільної психології, методист дошкільного навчального закладу.

У дошкільному закладі функціонують: фізіотерапевтичний кабінет, кімната ЛФК, кабінет соціального педагога і практичного психолога, кабінет англійської мови, фізкультурна та музична зали.

Дбає про фізичну підготовленість інструктор з фізкультури – Коцюк Наталя Романівна.

Добрий інтелектуальний розвиток малята отримують, займаючись у гуртках «Англійська мова для малят», «Веселий оркестр», «Художнє читання».

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi